Chalkboard with Different Languages

NYÍLT NAP 2021. 01. 13.

Kedves Diákok és Szülők!

Iskolánk idén is sok szeretettel várja az érdeklődő szülőket és leendő diákjainkat a 2022. január 13-án (csütörtökön) tartandó nyílt napunkon.

Az idei tanévben a nyílt órákra is betekintést nyerhetnek a kíváncsi tanulók. A tantermeink befogadóképessége miatt azonban tanóráink csak korlátozott számban, és kizárólag diákok számára látogathatók.

Amennyiben gyermeke szívesen részt venne egy ilyen foglalkozáson, az alábbi linken keresztül készítheti el regisztrációját:

Azonban azok se csüggedjenek, akiknek esetleg nem sikerült bejutniuk a kívánt tanórára. 14:00-tól korlátlan létszámban lesz lehetőség egy könnyed beszélgetésen részt venni iskolánk jelenlegi tanulóival, tanáraival. Ebben a 60 percben választ kaphatnak az iskolai élettel, tanulással, tanítással kapcsolatos kérdéseikre.

Az eseményt 15:00-16:00-ig Varga Judit igazgatónő általános felvételi tájékoztatójával zárjuk. A résztvevő szülők ekkor még feltehetik az esetleg még megválaszolatlanul maradt kérdéseiket.

FONTOS

A látogató diákok igazolást kapnak a részvételről.

Mindenki számára kötelező a MASZK használata!